2020-05-23

Aclas rozpoczyna sprzedaż kasy online KOS ON

Firma Aclas wprowadziła do sprzedaży pierwszą kasę fiskalną onile. Podobnie jak w przypadku kas z kopią elektroniczną, urządzenia online marki Aclas będą jednymi z najtańszych dostępnych na rynku. Urządzenia umożliwiają komunikację z CRK: LAN, WiFi lub GSM.

Zobacz więcej
 
 
2020-05-20

Novitus Link Online

Nowość w ofercie Novitus. Kasa dedykowana do małych i średnich punktów handlowych oraz usługowych. Urządzenie należy do nowej linii Novitus Online Power cechującym się zwiększoną wydajnością dzięki 32 bitwym procesorom oraz min. 256 MB pamięci operacyjnej.

Zobacz więcej
 
 
2020-04-21

Zmiana harmonogramu wprowadzania kas online

W dniu dzisiejszym Ministerstwo Finansów opublikowało na swoich stronach internetowych komunikat dotyczący wprowadzania kas online przez gastronomię oraz hotelarstwo.
Zobacz więcej
 
 
2020-04-21

Kolejna odsłona Posneta Ergo Online

Firma Posnet rozszerzyła ofertę popularnych kas Ergo Online o wersję z wbudowanym modułem umożliwiającym komunikację WiFi oraz GPRS.

Zobacz więcej
 
 
2019-10-03

Torell Online

Firma Torell zaprezentowała dwa modele kas Online, które pojawią się w sprzedaży w przyszłym roku. Urządzenia produkowane są przez znanego na rynku producenta, firmę MAT SA.

Zobacz więcej
Zobacz wszystko
2020-06-19

Zmiana terminów wprowadzania kas online

W Dzienniku Ustaw opublikowano Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 10 czerwca 2020 r. w sprawie przedłużenia terminów prowadzenia ewidencji sprzedaży przy zastosowaniu kas rejestrujących z elektronicznym lub papierowym zapisem kopii.
Zobacz więcej
 
 
2020-06-08

Nowe stawki VAT na wybrane produkty

Ministerstwo Finansów wprowadza od 1 lipca bieżącego roku nowe stawki VAT na wybrane produkty. Głównym celem zmian jest ujednolicenie podatków na produkty z tych samych grup towarowych.
Zobacz więcej
 
 
2019-05-01

Nowe przepisy o kasach Online w skrócie

Z dniem 01-05-2019 zaczęła obowiązywać Ustawa o podatku od towarów i usług oraz ustawy Prawo o miarach. Na dniach pojawią się w sprzedaży pierwsze urządzenia fiskalne pracujące zgodnie z nowymi przepisami.
Zobacz więcej
 
 
2019-04-11

Ustawa o kasach Online opublikowana w Dzienniku Ustaw

W Dzienniku Ustaw RP opublikowano Ustawę o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz Ustawy - Prawo o miarach. Tym samym zakończono proces legislacyjny dotyczący kas fiskalnych Online. Przepisy wchodzą w życie...
Zobacz więcej
 
 
 
2019-04-04

Prezydent podpisał Ustawę o kasach Online

W dniu wczorajszym Prezydent podpisał Ustawę o kasach fiskalnych Online. Tym samym jest już pewnym rozpoczęcie sprzedaży tego typu urządzeń od maja bieżącego roku.
Zobacz więcej
Zobacz wszystko
2020-04-10
Sarnowski: w restauracjach i hotelach kasy fiskalne online dopiero od 2021 r.
Branża gastronomiczna, hotelarska i sprzedaży węgla nie będą musiały instalować kas fiskalnych online 1 lipca br., w związku z epidemią ten termin zostanie przesunięty na 1 stycznia 2021 r., mówi PAP wiceminister finansów Jan Sarnowski.
Zobacz więcej
2019-03-20
Posnet o nadchodzącej rewolucji w kasach online
Zmiany w przepisach oceniamy pozytywnie. Skorzysta na nich nie tylko fiskus, ale również wszyscy uczciwi podatnicy - z Piotrem Ślęzakiem, dyrektorem ds. projektów w Posnet Polska, rozmawiamy o uchwalonej 15 marca przez Sejm ustawie wprowadzającej nowy rodzaj kas rejestrujących (online).
Zobacz więcej
 
 
2019-03-15
Sejm zaakceptował kasy online
Sejm uchwalił w piątek ustawę, wprowadzającą nowy rodzaj kas rejestrujących (online). Nowe przepisy mają m.in. ograniczyć szarą strefę, bowiem takie kasy automatycznie będą przekazywać dane do szefa KAS. Oznacza to 1,6 mln kas do wymiany.
Zobacz więcej
 
 
2019-03-20
Kasy fiskalne online - wymiana coraz bliżej
Przedsiębiorcy będą stopniowo wymieniać kasy, by na bieżąco raportować skarbówce rejestrowane na nich transakcje. Otrzymają 700 zł refundacji.
W czwartek Rada Ministrów skierowała do Sejmu projekt nowelizacji ustawy o VAT i prawo o miarach. Mają być kolejnym krokiem do uszczelnienia systemu podatkowego. Dotychczas działania te koncentrowały się na kontrolowaniu rozliczeń firm. Teraz pod lupę trafią transakcje sprzedaży na rzecz konsumentów.
Zobacz więcej
 
 
2019-03-15
Kasy fiskalne online. Nowa ustawa ma ograniczyć szarą strefę
Sejm uchwalił w piątek ustawę, wprowadzającą nowy rodzaj kas rejestrujących (kas online). Nowe przepisy mają m.in. ograniczyć szarą strefę, bowiem takie kasy automatycznie będą przekazywać dane do szefa KAS. Nowelę ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy – Prawo o miarach poparło 376 posłów, przeciw było 6, wstrzymało się 24.
Zobacz więcej
Zobacz wszystko


Tanie Kasy Fiskalne
Kasy Online Kasy FiskalneKasy Fiskalne Onlie | Drukarki FiskalnePosnetElzabNovitusDatecsInnovaTanie Kasy Fiskalne Kraków  |   Designed by Javi_indy / Freepik