Perła wśród kas fiskalnych!
   
Każdy przedsiębiorca stają przed wyborem kasy fiskalnej zastawia się nad funkcjami które chciałby by kasa posiadała oraz nad ceną jaką będzie musiał ponieść by nabyć właściwe urządzenie. Natomiast w przypadku mniejszych przedsiębiorstw w większości, wiodącym czynnikiem jest cena urządzenia. Na rynku dostępna oferta urządzeń fiskalnych jest bardzo szeroka. Ceny kształtują się od sześciuset złotych do kilku tysięcy.
 
Czy rozsądnym jest branie pod uwagę wyłącznie kryterium cenowego przy wyborze urządzenia fiskalnego? Czy na rynku dostępne są urządzenia tanie dające możliwości droższych urządzeń?
 
Obecnie najtańsze na rynku kasy fiskalne produkcji rosyjskiej (urządzenia Mercury firmy Incotex) pozwalają przedsiębiorcy wydać minimalnie mniejszą kwotę na urządzenie fiskalne w zamian za bardzo okrojone opcje i funkcje. Najbardziej odczuwalnymi parametrami w późniejszej eksploatacji urządzenia są bardzo niskie jakości klawiatury, niemal nieczytelne wyświetlacze oraz trudna obsługa kasy z poziomu menu (brak alfanumerycznych wyświetlaczy).
   
Czy w związku z tym przedsiębiorca chcący kupić tanią kasę skazany jest na duże niedogodności podczas wieloletniej eksploatacji. Odpowiedź brzmi, nie. Przeszukując oferty producentów oraz importerów urządzeń fiskalnych możne znaleźć kasę fiskalną Farex Perła. Urządzenie pomimo tego, że należy do jednych z najtańszych na rynku oferuje bogatą gamę opcji.

Kasa fiskalna Farex Perła posiada alfanumeryczne wyświetlacza dzięki czemu dostępne mamy czytelne menu w języku polskim. Co za tym idzie otrzymujemy bardzo łatwą i przyjazną dla użytkownika obsługę (komunikaty w języku polskim). Tak naprawdę książkową instrukcję obsługi możemy po prostu wyrzucić. Menu po polsku niemal jak w smartfonie, komunikaty błędów od razy opisane na wyświetlaczu kasy sprawiają, że praca na urządzeniu jest bardzo wygodna i bez stresowa. Dodatkowo kasa oferuje trzy tysiące pozycji do zaprogramowania kodów lub usług, 24 znaki w nazwie towaru lub usługi, komunikację z komputerem (łatwe programowanie i zarządzanie z poziomu komputera) oraz pięcioletnią gwarancję na moduł fiskalny.

   
  Ceny urządzenia rozpoczynają się od ośmiuset złotych brutto co sprawia, że w porównaniu do najtańszych bardzo ubogich w funkcje urządzeń fiskalnych innych producentów - Farex Perła jest idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców nie chcących wydatkować dużych środków finansowych na kasę fiskalną. Przedsiębiorców którzy chcieliby jednak by urządzenie było łatwe w obsłudze oraz pozwalało na wygodną eksploatację.
   
Producent/Importer: Edata Polska
Dystrybutor: MAXKAS Tanie Kasy Fiskalne


Tanie Kasy Fiskalne
Kasy Online Kasy FiskalneKasy Fiskalne Onlie | Drukarki FiskalnePosnetElzabNovitusDatecsInnovaTanie Kasy Fiskalne Kraków  |   Designed by Javi_indy / Freepik