2019-01-10

 

Kasy Online od Farexa

   
  Firma Edata Polska zaprezentowała dwa nowe modele kas fiskalnych zgodnych z nowymi przepisami dotyczącymi kas fiskalnych Online. Na spotkaniu z przedstawicielami firmy można było nie tylko urządzenia zobaczyć ale również testować.
   
  Już pisaliśmy o otrzymaniu przez firmę Edada Polska jako jednej z pierwszych pozytywnych wyników badań w Głównym Urzędzie Miar. Urządzenia udostępnione nam prezentują się zachęcająco. Oferują bogatą listę opcji, które prawdopodobnie nie będą wykorzystywane przez większość przyszłych użytkowników. Szczególnie mając na uwadze, że urządzenia tej marki kupują Klienci potrzebujący wyłącznie ewidencji/dokumentowania sprzedaży (wystawienia paragonu). Natomiast ważnym elementem tych nowoczesnych urządzeń jest ich wygląd. Zwarta obudowa w klasycznym stylu z ergonomiczną klawiaturą będzie zachęcała do wyboru tej marki.
   
  Farex PRO 300
 
  Farex PRO 600
 
   
  Producent/Importer: Edata Polska
  Dystrybutor: MAXKAS Tanie Kasy Fiskalne


Tanie Kasy Fiskalne
Kasy Online Kasy FiskalneKasy Fiskalne Onlie | Drukarki FiskalnePosnetElzabNovitusDatecsInnovaTanie Kasy Fiskalne Kraków  |   Designed by Javi_indy / Freepik