2020-05-23

Aclas rozpoczyna sprzedaż kasy online KOS ON

Firma Aclas wprowadziła do sprzedaży pierwszą kasę fiskalną onile. Podobnie jak w przypadku kas z kopią elektroniczną, urządzenia online marki Aclas będą jednymi z najtańszych dostępnych na rynku. Urządzenia umożliwiają komunikację z CRK: LAN, WiFi lub GSM.

Zobacz więcej
 
 
2020-05-20

Novitus Link Online

Nowość w ofercie Novitus. Kasa dedykowana do małych i średnich punktów handlowych oraz usługowych. Urządzenie należy do nowej linii Novitus Online Power cechującym się zwiększoną wydajnością dzięki 32 bitwym procesorom oraz min. 256 MB pamięci operacyjnej.

Zobacz więcej
 
 
2020-04-21

Zmiana harmonogramu wprowadzania kas online

W dniu dzisiejszym Ministerstwo Finansów opublikowało na swoich stronach internetowych komunikat dotyczący wprowadzania kas online przez gastronomię oraz hotelarstwo.
Zobacz więcej
 
 
2020-04-21

Kolejna odsłona Posneta Ergo Online

Firma Posnet rozszerzyła ofertę popularnych kas Ergo Online o wersję z wbudowanym modułem umożliwiającym komunikację WiFi oraz GPRS.

Zobacz więcej
 
 
2019-10-03

Torell Online

Firma Torell zaprezentowała dwa modele kas Online, które pojawią się w sprzedaży w przyszłym roku. Urządzenia produkowane są przez znanego na rynku producenta, firmę MAT SA.

Zobacz więcej
 
 
2019-10-01

Innova Online

Firma Innova zaprezentowała pierwszą w swojej ofercie drukarkę fiskalną Online. Drukarka DF-2 umożliwia komunikację z CRK poprzez łącze Ethernet.

Zobacz więcej
 
 
2019-07-23

Drukarka fiskalna Novitus Bono Online

Drukarka fiskalna Novitus Bono Online pozwala na komunikację z CRK za pomocą Ethernetu lub WLAN. Przeznaczona do małych i średnich placówek handlowych.

Zobacz więcej
 
 
2019-07-20

Kasa fiskalna Novitus One Online

Kasa fiskalna Novitus One Online cechuje się niewielkimi wymiarami z jednocześnie zachowaną dużą funkcjonalnością. Umożliwia konfigurację do 6 różnych wyglądów ekranu kasjerskiego oraz takich funkcji jak kalendarz, email czy też kalkulator.

Zobacz więcej
 
 
2019-07-14

Kasa fiskalna Novitus Sento Online

Kasa fiskalna Novitus Sento Online standardowo komunikuje się z Repozytorium za pomocą łącza Ethernet. Opcjonalnie można komunikację zmienić na WiFi, Bluetooth lub GSM.

Zobacz więcej
[1] [2] [3] [4] [5]


Tanie Kasy Fiskalne
Kasy Online Kasy FiskalneKasy Fiskalne Onlie | Drukarki FiskalnePosnetElzabNovitusDatecsInnovaTanie Kasy Fiskalne Kraków  |   Designed by Javi_indy / Freepik