2019-04-12

Kasy fiskalne Online od Elzaba

Elzab poinformował o otrzymaniu homologacji na kasy fiskalne online dla modeli Elzab K10 Online, Elzab Mini LT Online, Elzab Mini Online oraz Elzab Jota Online.
Zobacz więcej
 
 
2019-04-12

Kolejne homologacje dla Novitusa

Firma Novitus poinformowała o otrzymaniu kolejnych dwóch homologacji na urządzenia fiskalne Online. Główny Urząd Miar dopuścił do sprzedaży kasę fiskalną Novitus Next Online oraz drukarkę fiskalną Novitus Deon.
Zobacz więcej
 
 
2019-04-11

Posnet, sprawdzone modele w wersjach ONLINE

Firma Posnet stawia na sprawdzone i popularne na rynku rozwiązania. Urządzeń takich jak Bingo czy też Ergo nikomu nie trzeba przedstawiać. Urządzenia te będą dostępne w wersjach Online.

Zobacz więcej
 
 
2019-04-10

Fawag Lite również w wersji ONLINE

Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S. A. wprowadzają do sprzedaży wersję ONLINE produkowanej przez siebie kasy w wersji z kopią elektroniczną. Cena urządzenia oscylować będzie na poziomie 1,3 tys. złotych netto.

Zobacz więcej
 
 
2019-04-04

Datecs z trzema modelami kas ONLINE

Firma Datecs Polska zaprezentowała trzy modele kas fiskalnych Online. Urządzenia obecnie są w trakcie uzyskiwania homologacji.

Zobacz więcej
 
 
2019-03-29

Edata Polska, dwie homologacje na kasy ONLINE

Edata Polska otrzymała z Głównego Urzędu Miar homologacje na dwa urządzenia fiskalne Online (modele PRO 300 oraz PRO 600). Jest to drugi producent urządzeń fiskalnych w Polsce który już posiada homologację dopuszczającą urządzenia do sprzedaży.

Zobacz więcej
 
 
2019-03-25

Novitus - 5 modeli kas ONLINE z homologacją

Firma Novitus jako pierwsza w Polsce otrzymała w dniu 18 marca bieżącego roku homologację na kasę fiskalną Novitus Mała Online. W kilku kolejnych dniach "posypały" się homologacje na kolejne modele tego producenta.

Zobacz więcej
 
 
2019-01-10

Kasy Online od Farexa

Firma Edata Polska zaprezentowała dwa nowe modele kas fiskalnych zgodnych z nowymi przepisami dotyczącymi kas fiskalnych Online. Na spotkaniu z przedstawicielami firmy można było nie tylko urządzenia zobaczyć ale również testować.

Zobacz więcej
 
 
2018-12-15

Pozytywne badania homologacyjne na kasy ONLINE dla firmy FAREX

Firma Farex uzyskała pozytywne wyniki badań homologacyjnych na kasy fiskalne ONLINE. Do GUMu zostały zgłoszone modele PRO 300 oraz PRO 600. Ogólna charakterystyka urządzeń pozwala na komunikację ONLINE poprzez sieć LAN lub GSM...

Zobacz więcej
[1] [2]


Tanie Kasy Fiskalne
Kasy Online Kasy FiskalneKasy Fiskalne Onlie | Drukarki FiskalnePosnetElzabNovitusDatecsInnovaTanie Kasy Fiskalne Kraków  |   Designed by Javi_indy / Freepik