2019-05-05

Posnet Online w cenach kas z kopią elektroniczną

Firma Posnet ogłosiła, że urządzenia fiskalne Online tej marki nie zmienią cen w stosunku do analogicznych modeli w wersji z kopią elektroniczną.

Zobacz więcej
 
 
2019-04-30

Kasy Online - Rozporządzenie Ministra Finansów

W Dzienniku Ustaw RP opublikowano rozporządzenia: w sprawie kas rejestrujących oraz w sprawie odliczania i zwrotu kwot wydatkowanych na zakup kas rejestrujących.
Zobacz więcej
2019-04-29

Ceny kas Online od Datecsa

Firma Datecs opublikowała szczegółowe dane dotyczące trzech modeli kas fiskalnych Online. Znane są również ceny urządzeń.
Zobacz więcej
 
 
2019-04-12

Kasy fiskalne Online od Elzaba

Elzab poinformował o otrzymaniu homologacji na kasy fiskalne online dla modeli Elzab K10 Online, Elzab Mini LT Online, Elzab Mini Online oraz Elzab Jota Online.
Zobacz więcej
 
 
2019-04-12

Kolejne homologacje dla Novitusa

Firma Novitus poinformowała o otrzymaniu kolejnych dwóch homologacji na urządzenia fiskalne Online. Główny Urząd Miar dopuścił do sprzedaży kasę fiskalną Novitus Next Online oraz drukarkę fiskalną Novitus Deon.
Zobacz więcej
 
 
2019-04-11

Posnet, sprawdzone modele w wersjach ONLINE

Firma Posnet stawia na sprawdzone i popularne na rynku rozwiązania. Urządzeń takich jak Bingo czy też Ergo nikomu nie trzeba przedstawiać. Urządzenia te będą dostępne w wersjach Online.

Zobacz więcej
 
 
2019-04-10

Fawag Lite również w wersji ONLINE

Lubelskie Fabryki Wag FAWAG S. A. wprowadzają do sprzedaży wersję ONLINE produkowanej przez siebie kasy w wersji z kopią elektroniczną. Cena urządzenia oscylować będzie na poziomie 1,3 tys. złotych netto.

Zobacz więcej
 
 
2019-04-04

Datecs z trzema modelami kas ONLINE

Firma Datecs Polska zaprezentowała trzy modele kas fiskalnych Online. Urządzenia obecnie są w trakcie uzyskiwania homologacji.

Zobacz więcej
 
 
2019-03-29

Edata Polska, dwie homologacje na kasy ONLINE

Edata Polska otrzymała z Głównego Urzędu Miar homologacje na dwa urządzenia fiskalne Online (modele PRO 300 oraz PRO 600). Jest to drugi producent urządzeń fiskalnych w Polsce który już posiada homologację dopuszczającą urządzenia do sprzedaży.

Zobacz więcej
[1] [2] [3] [4] [5]


Tanie Kasy Fiskalne
Kasy Online Kasy FiskalneKasy Fiskalne Onlie | Drukarki FiskalnePosnetElzabNovitusDatecsInnovaTanie Kasy Fiskalne Kraków  |   Designed by Javi_indy / Freepik