2020-06-19

Zmiana terminów wprowadzania kas online

W Dzienniku Ustaw opublikowano Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 10 czerwca 2020 r. w sprawie przedłużenia terminów prowadzenia ewidencji sprzedaży przy zastosowaniu kas rejestrujących z elektronicznym lub papierowym zapisem kopii.
Zobacz więcej
 
 
2020-06-08

Nowe stawki VAT na wybrane produkty

Ministerstwo Finansów wprowadza od 1 lipca bieżącego roku nowe stawki VAT na wybrane produkty. Głównym celem zmian jest ujednolicenie podatków na produkty z tych samych grup towarowych.
Zobacz więcej
 
 
2019-05-01

Nowe przepisy o kasach Online w skrócie

Z dniem 01-05-2019 zaczęła obowiązywać Ustawa o podatku od towarów i usług oraz ustawy Prawo o miarach. Na dniach pojawią się w sprzedaży pierwsze urządzenia fiskalne pracujące zgodnie z nowymi przepisami.
Zobacz więcej
 
 
2019-04-11

Ustawa o kasach Online opublikowana w Dzienniku Ustaw

W Dzienniku Ustaw RP opublikowano Ustawę o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz Ustawy - Prawo o miarach. Tym samym zakończono proces legislacyjny dotyczący kas fiskalnych Online. Przepisy wchodzą w życie...
Zobacz więcej
 
 
 
2019-04-04

Prezydent podpisał Ustawę o kasach Online

W dniu wczorajszym Prezydent podpisał Ustawę o kasach fiskalnych Online. Tym samym jest już pewnym rozpoczęcie sprzedaży tego typu urządzeń od maja bieżącego roku.
Zobacz więcej
 
 
2019-03-22

Senat przegłosował ustawę o kasach Online

Sejm przegłosował ustawę o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy Prawo o miarach. Ustawa została przegłosowana bez poprawek. W związku z czym ostatnim krokiem by weszła w życie pozostał podpis Prezydenta RP.
Zobacz więcej
 
 
2019-03-15

Ustawa o kasach Online przegłosowana w sejmie

Sejm przegłosował ustawę o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług. Ustawa wejdzie w życie 1 maja 2019 r. Obecnie ustawa trafi do senatu. Zgodnie z jej treścią pierwsze branże zobligowane do wprowadzenie kas Online będą miały czas do 1 stycznia 2020 r.
Zobacz więcej
 
 
2019-02-10

Przesunięto terminy wprowadzenia kas Online

Na niedawno odbyty spotkaniu Komisji Finansów Publicznych przyjęto projekt dotyczący wprowadzenia kas fiskalnych Online. Data wejścia w życie projektu została przesunięta na 1 maja 2019.
Zobacz więcej
 
2018-09-01

Kasy fiskalne w 2019 r.

Zapowiadane od dłuższego czasu kasy fiskalne Online już w przyszłym roku pojawią się u pierwszych Podatników. Kasy te umożliwiać będą komunikowaanie się z Centralnym Rejestrem Kas prowadzonym przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej. 22 czerwca zostało opublikowane Rozporządzenie Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28 maja 2018 r. w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące.
Zobacz więcej
[1] [2]


Tanie Kasy Fiskalne
Kasy Online Kasy FiskalneKasy Fiskalne Onlie | Drukarki FiskalnePosnetElzabNovitusDatecsInnovaTanie Kasy Fiskalne Kraków  |   Designed by Javi_indy / Freepik