Się nadaje dla każdego!
   
  Posnet, lider w branży fiskalnej przyzwyczaił nas już do produktów wyprzedzających firmy konkurencyjne co najmniej o epokę. Rodzina drukarek fiskalnych Thermal XL dzięki zaawansowanych funkcją oraz kilku wersją sprawia, że niemal w każdego typu działalności gospodarczej urządzenie spełni oczekiwania przedsiębiorcy.
   
  Urządzenie dostępne jest w trzech wersja. Standardowej z wysięgnikiem, wersji bez wysięgnika ale z ethernetem oraz w wersji z wyświetlaczem wolnostojącym.
   
  Dzięki zastosowaniu dwóch protokołów (Thermal oraz Posnet) niemal każdy program sprzedażowo - magazynowy pozwoli na współpracę z drukarką fiskalną Posnet Thermal XL. Urządzenia charakteryzują się niesamowitą wydajnością oraz elastycznością. By przekonać się o możliwościach ich zastosowania wystarczy rozejrzeć się po centrach handlowych, galeriach czy też wielkich sieciach handlowych. Urządzenie niemal jest wszechobecne. Dlaczego zarówno małe firmy jak i sieci handlowe zaufały drukarką Posnet Themal XL?

Przede wszystkim stabilność pracy, bezawaryjność oraz elastyczność! Niesamowicie wydajne mechanizmy drukujące pozwalają na bezproblemowy wydruk tysięcy paragonów. Montowana w standardzie gilotyna odetnie wydrukowany paragon. Opcja wydruku grafik na paragonie dodatkowo uatrakcyjni wydawany klientowi dowód zakupu.

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL posiada bazę 250 tys. kodów. Pozwala na zapis nazw kodów towarowych lub usług do 40 znaków. Umożliwia wydruk kody 2D na paragonach, faktur VAT oraz realizację wydruków niefiskalnych.

Dzięki możliwości generowania wydruków niefiskalnych urządzenie daje nowe możliwości przedsiębiorcy oraz oszczędności związane z zakupem i eksploatacją dodatkowych drukarek. W restauracjach, pizzeriach, fastfoodach urządzenie będzie realizowało wydruk bonów zamówieniowych na kuchnie. W przypadku punktów usługowych potwierdzeń dla klientów. Możliwości wydruków niefiskalnych są nieograniczone.

Urządzenia nie należą do najtańszych na rynku. Niemniej cena relatywnie do funkcji które otrzymuje przedsiębiorca sprawia, że jest to najlepsze rozwiązanie na rynku!

 

  Producent/Importer: POSNET
  Dystrybutor: MAXKAS Tanie Kasy Fiskalne
   
   


Tanie Kasy Fiskalne
Kasy Online Kasy FiskalneKasy Fiskalne Onlie | Drukarki FiskalnePosnetElzabNovitusDatecsInnovaTanie Kasy Fiskalne Kraków  |   Designed by Javi_indy / Freepik