Nowy wymiar kas fiskalnych!
   
  Każdy przedsiębiorca wybierając urządzenie fiskalne zastanawia się nad tym czy w przyszłości kasa fiskalna, która teraz spełnia jego oczekiwania sprosta zadaniom które przyniesie rozwój przedsiębiorstwa. Do niedawna wzrastające potrzeby przedsiębiorcy wiązały się z wymianą urządzenia na inne o większych parametrach. Działo się tak do ubiegłego roku kiedy to firma Posnet wprowadziła na rynek model Ergo.
Urządzenie którego konstrukcja pozwala na zmiany w trakcie eksploatacji. Nowatorskie rozwiązanie pozwala na rozbudowę ufiskalnionego i eksploatowanego już urządzenia o większą pamięć, dodatkowe porty, Wifi, Bluetooth czy też modem 3G. Jednym słowem kupując urządzenie nawet w wersji podstawowej w przyszłości przedsiębiorca może rozbudowach urządzenie a nie wymienić je na inne.

Kasa Fiskalna Posnet Ergo posiada w standardzie bazę 4 tys. kodów plu (programowalnych pozycji dla towarów lub usług). Z możliwością zwiększenia do 6 lub 8 tys. Dla każdej pozycji pozwala na zaprogramowanie do 40 znaków w nazwie. Dodatkowym atutem urządzenia jest możliwość umieszczenia grafiki na paragonie.

Stosunek ceny do możliwości urządzenia sprawia, że Posnet Ergo jest najlepszym wyborem dla bardzo wymagających przedsiębiorców. Przy nieco ponad tysiąc złotych otrzymujemy wydaje urządzenie z bardzo intuicyjnym menu, wydajnym mechanizmem drukującym oraz wydajnym akumulatorem.

   
Producent/Importer: POSNET
Dystrybutor: MAXKAS Tanie Kasy Fiskalne


Tanie Kasy Fiskalne
Kasy Online Kasy FiskalneKasy Fiskalne Onlie | Drukarki FiskalnePosnetElzabNovitusDatecsInnovaTanie Kasy Fiskalne Kraków  |   Designed by Javi_indy / Freepik