Optymalna dla niezdecydowanych!
   
  Spora cześć przedsiębiorców wybierając kasę fiskalną kładzie nacisk przede wszystkim na cenę zakupu urządzenia. Najtańsze dostępne na rynku kasy fiskalne zapisują kopię paragonów na drugiej rolce. Korzyści z zakupu urządzenia z zapisem elektronicznym dla przedsiębiorcy pragnącego zmniejszyć wydatek poniesiony na kasę nie zawsze są przekonujące. Zwykle związane jest to ze sporą różnicą w cenie pomiędzy urządzeniem z zapisem klasycznym na dwie rolki a tym z zapisem elektronicznym. Ale czy na pewno?
 

Urządzenia z zapisem kopii paragonów na drugiej rolce powoli zaczynają być gatunkiem wymierającym. Producenci i importerzy wprowadzają nieustannie nowe modela na rynek, obecnie wyłącznie z zapisem elektronicznym kopii paragonów. Wśród nich firma Aclas która w swojej ofercie posiada model Kobra. Kasę zaliczymy do segmentu najtańszych urządzeń z zapisem elektronicznym na rynku.

Urządzenia posiada intuicyjne menu, duża bazę towarową oraz możliwość zapisu nazw kodów towarowych oraz usług do 40 znaków. Dla przedsiębiorcy, który potrzebuje urządzenie wyłącznie pod kątem fiskalizacji sprzedawanych towarów i usług - Kobra będzie ciekawą alternatywą dla droższych modeli konkurencji.

Urządzenie to w porównaniu z tańszymi kasami z zapisem kopii paragonów na drugiej rolce wypada bardzo korzystnie. Dla przedsiębiorcy, który jest płatnikiem podatku VAT, od zakupu przysługuje odliczenie podatku oraz pozyskanie zwrotu w kwocie 700 złotych (tak jak od każdej pierwszej na firmę kasy w wysokości 90% jej ceny netto ale nie więcej niż 700 złotych). Jednym słowem różnica w cenie kilkudziesięciu złotych w stosunku do kas z zapisem na dwie rolki.

   
Producent/Importer: ACLAS
Dystrybutor: MAXKAS Tanie Kasy Fiskalne


Tanie Kasy Fiskalne
Kasy Online Kasy FiskalneKasy Fiskalne Onlie | Drukarki FiskalnePosnetElzabNovitusDatecsInnovaTanie Kasy Fiskalne Kraków  |   Designed by Javi_indy / Freepik