2019-04-11

Ustawa o kasach Online opublikowana w Dzienniku Ustaw

W Dzienniku Ustaw RP opublikowano Ustawę o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz Ustawy - Prawo o miarach. Tym samym zakończono proces legislacyjny dotyczący kas fiskalnych Online. Przepisy wchodzą w życie...
Zobacz więcej
 
 
 
2019-04-04

Prezydent podpisał Ustawę o kasach Online

W dniu wczorajszym Prezydent podpisał Ustawę o kasach fiskalnych Online. Tym samym jest już pewnym rozpoczęcie sprzedaży tego typu urządzeń od maja bieżącego roku.
Zobacz więcej
 
 
2019-03-22

Senat przegłosował ustawę o kasach Online

Sejm przegłosował ustawę o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz ustawy Prawo o miarach. Ustawa została przegłosowana bez poprawek. W związku z czym ostatnim krokiem by weszła w życie pozostał podpis Prezydenta RP.
Zobacz więcej
 
 
2019-03-15

Ustawa o kasach Online przegłosowana w sejmie

Sejm przegłosował ustawę o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług. Ustawa wejdzie w życie 1 maja 2019 r. Obecnie ustawa trafi do senatu. Zgodnie z jej treścią pierwsze branże zobligowane do wprowadzenie kas Online będą miały czas do 1 stycznia 2020 r.
Zobacz więcej
 
 
2019-02-10

Przesunięto terminy wprowadzenia kas Online

Na niedawno odbyty spotkaniu Komisji Finansów Publicznych przyjęto projekt dotyczący wprowadzenia kas fiskalnych Online. Data wejścia w życie projektu została przesunięta na 1 maja 2019.
Zobacz więcej
 
2018-09-01

Kasy fiskalne w 2019 r.

Zapowiadane od dłuższego czasu kasy fiskalne Online już w przyszłym roku pojawią się u pierwszych Podatników. Kasy te umożliwiać będą komunikowaanie się z Centralnym Rejestrem Kas prowadzonym przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej. 22 czerwca zostało opublikowane Rozporządzenie Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28 maja 2018 r. w sprawie kryteriów i warunków technicznych, którym muszą odpowiadać kasy rejestrujące.
Zobacz więcej
 
 
2018-01-02

Kasy fiskalne w 2018 r.

Nowe rozporządzenie dotyczące obowiązku stosowania kas fiskalnych nie wprowadza zasadniczych zmian odnośnie zasad i obowiązku stosowania kas fiskalnych. Utrzymano kryterium 20 tys. złotych dla kontynuujących działalność oraz nowych przedsiębiorców.
Zobacz więcej
 
2017-09-25

Projekt ustawy o VAT - kasy online w 2018r.

18 września został opublikowany projekt zmiany ustawy VAT. Projekt określa warunki techniczne oraz warunki dotyczące stosowania kas repozytoryjnych. Obejmuje również regulacje przejściowe odnoszące się do obecnie stosowanych kas fiskalnych...

Zobacz więcej
 
2017-02-10

Kasy on-line w 2018 r.

Zapowiadane w ubiegłym roku rewolucje odnośnie kas fiskalnych oraz rozdmuchiwane przez różne media plotki nie sprawdziły się. Opublikowane w grudniu ubiegłego roku Rozporządzenie dotyczące kas fiskalnych nie wprowadziło większych zmian zarówno odnośnie obowiązków i zwolnień z ich stosowania jak i odnośnie warunkach technicznych urządzeń. Ale...
Zobacz więcej
[1] [2]


Tanie Kasy Fiskalne
Kasy Online Kasy FiskalneKasy Fiskalne Onlie | Drukarki FiskalnePosnetElzabNovitusDatecsInnovaTanie Kasy Fiskalne Kraków  |   Designed by Javi_indy / Freepik